کویر ورزنه
 
 

جادو و جذابیت کویر ورزنه از نقاط دیدنی ایران...
کویر ورزنه در بخش های شرقی اصفهانِ زیبا واقع است و از نقاط دیدنی ایران می باشد. گردشگری در ایران بسیار جذاب و متنوع است، از جنگل نوردی و صخره نوردی گرفته تا غواصی، کویرنوردی و تورهای زیارتی در ایران را شامل می شود. پاییز صدرنگ که از راه می رسد پکیج های تور ایران پر می شوند از کویرگردی های جانانه و شیرین.. یکی از زیباترین و خاص ترین کویرهای ایران کویر ورزنه است که در نزدیکی شهرِ تاریخی ورزنه و تالاب گاوخونی قرار دارد. اگر برای طبیعت گردی، کویر ورزنه را انتخاب کنید، با یک تیر چند نشان می زنید، هم روزهای طلایی و شب هایِ صاف کویر ورزنه را می‌ بینید، هم سری به شهر ورزنه، مسجد و آتشکده هایش می زنید و هم تالاب گاوخونی، قلعه قورتان و کبوترخانه را خواهید دید. با تورهای طبیعت در ایران به کویرها بروید و پاییز را در کویر تجربه کنید.
 
 
 
 

اکوتوریسم در ایران با کویر ورزنه و تجربه ی آرامش..
کویر ورزنه، زیبا و شگفت انگیز است و گزینه ای عالی برای اکوتوریسم در ایران می باشد؛ بادها اشکالِ مختلفِ تپه های هرمی، هلالی و... را خلق می کنند. می توانید بر رمل ها و تپه های شنی کویر ورزنه کنار عزیزانتان قدم بزنید و از قدرت و سکوتِ کویر، سرشار از آرامش و لذت گردید... شن های نرم و نارنجی زیر پاهای شماست و آبیِ بیکران آسمان بالای سرتان؛ این ترکیبِ شگفت انگیز با گردش در کویر ورزنه نصیبتان می شود و انرژی های منفی را از شما دور کرده و روحتان را سرمست می کند. غروب های ورزنه سِحرانگیزند؛ زمانیکه نارنجیِ آسمان و کویر بهم می ‌رسند و شما را در شکوه، نور، اعجاز و رنگ حل می ‌کنند، لحظاتی رؤیایی خواهید داشت و اگر شبی را در این کویر دیدنی چادر بزنید و صبح کنید، آسمان صاف و نورانی از انبوه ستارگان را خواهید دید که برای عکاسان و دوستدارانِ نجوم معرکه است. اگر به پوشش های گیاهی و جانوری علاقه مندید این کویر گزینه ای عالی برای شما خواهد بود... در این کویر ممکن است گربه، شغال، خرگوش، افعی شاخدار و... را ببینید. شترسواری در این کویر با نگاه به افق و پهنه هایِ کویر روحتان را آرام خواهد کرد.. این ها از دلایلی هستند که در پاییز، تورهای طبیعت گری در ایران به این کویرِ آرامش بخش می پردازند.
 
 
 
 

بومگردی در ایران با کویر ورزنه و تجربه ی هیجان...
کویر ورزنه از مهم ترین کویرهایی است که به محض خنک شدن هوا در تورهای طبیعت ایران جایگاه ویژه ای پیدا می کند و از نقاط جادویی بومگردی در ایران است. کویر ورزنه آرامش و هیجان همزمان است. اگر به دنبال هیجان به کویر ورزنه پا گذاشته اید، گزینه هایِ فوق العاده ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت... شن سواری بر رمل هایِ مرتفعِ کویر ورزنه بر بُردهایِ خاص، کویر پیماییِ هیجان انگیزی برایتان خواهد ساخت.. اگر از عشاقِ سرعت هستید بر موتورهای چهارچرخِ ورزنه بنشینید، راننده ها با سرعتی بی اندازه شما را بر تپه ها بالا و پایین می برند و آدرنالین را در خونتان به اوج می‌ رسانند.. اگر همه ی جاذبه های کویرنوردی را در آفرودسواری خلاصه می کنید، سوار پاترول های اقامتگاه شوید، موزیک را بشنوید و بر ماسه های لغزان، روان شوید. زیپ لاین ها و پاراگلایدرها هم تجربه هایی از سقوط آزاد و پرواز در کویر را برای شما خلق خواهند کرد که شما را به پرنده ای در دلِ آسمانِ کویر تبدیل می کنند. یکی از جذاب ترین و مهیج ترین شیوه های گردش در ایران، کویرنوردی است؛ لذتِ کویرپیمایی را در روزها و شب های پاییزی فراموش نکنید و با تورهای طبیعت گردی در ایران به کویرها بروید.
 
 
 
 

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

 
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همسفر گرامي
با توجه به شيوع ويروس كرونا
لطفا جهت اطلاع از نرخ پكيج ها تا اطلاع ثانوي با شركت تماس حاصل فرماييد