وان،شهرگربه های سفید
 
 


آشنایی با گردشگری شهر وان ترکیه
اگر اهل تفریح و سفر باشید برای گردشگری و تفریح به د نبال مکانی هستید که با بیشتر خصوصیات شما هماهنگ بوده و از نظر هزینه نیز برای شما به صرفه باشد. از این رو ما به شما شهر وان را پیشنهاد می دهیم شهر وان در ترکیه قرار گرفته و جاذبه های دید نی بسیاری در آن وجود دارد که ارزش تفریح و مسافرت را خواهد داشت و قطعا پس از بررسی و مشاهده آن ها به نسبت هزینه کمی که پرداخت کرده اید بسیار راضی خواهید بود.

 
 
 
 

مکان جغرافیای وان گردشگری امری ضروری و حیاتی به نظر می اید اما اینکه کجا برویم و در کجا بمانیم مستلزم این است که محیط را بشناسیم و بدانیم مکانی که قصد داریم به آنجا برویم در کدام قسمت و مکان جغرافیایی قرار گرفته؟ چه پیشینه هایی دارد و یا چه نقشی در آن کشور ایفا می‌ کند. همه اینها در گردشگری بسیار مهم می باشد. اما شناخت شهر وان؟ شهری در شرق ترکیه و کنار دریاچه وان که به وان معروف بوده و در راستای گسترش گردشگری در ترکیه نقش عظیمی داشته است. این شهر از هزاره قبل از میلاد مسیح پابرجا بوده و دارای اقلیت های کرد و جمهوری ترکیه می باشد. در واقع وان هم مرز ایران نیز می باشد و به همین دلیل پذیرای ایرانیان بسیار زیادی در زمینه گردشگری است.

 
 
 
 


مسیرهای رسیدن به وان و گردشگری در این شهر
برخلاف تصور بیشتر افراد که گمان می‌کنند برای سفر به ترکیه باید از هواپیما استفاده کرد اگر قصد گردشگری و مسافرت به شهروان را دارید باید به شما اعلام کنیم که شما از سه راه و با سه وسیله نقلیه یعنی ماشین شخصی، اتوبوس و قطار می‌توانید به این شهر مسافرت کنید. اما گفته ما به این معنی نیست که شهر وان فرودگاه بین المللی نداشته باشد. این شهر فرودگاهی بین‌المللی کوچک دارد که تنها در ایام خاصی از سال پذیرای مهمانان ایرانی می باشد زیرا فرودگاه این شهر کوچک بوده و نمی‌تواند در تمامی ایام سال پذیرای مسافران باشد، بنابراین شما باید با ماشین شخصی خود به شهر وان سفر کنید. شما میتوانید با قطار به این شهر سفر نموده و از سفر به شهری پر هیاهو لذت ببرید.

 
 
 
 


آشنایی با آب و هوای شهر وان
اولین نکته که می‌توان گفت مهمترین نکته در مسافرت است آشنایی با آب و هوای مکانی است که قصد گردشگری و سفر به آن را داریم، بنابراین قبل از اینکه به شهر وان سفر کنید بهتر است بدانید که این شهر چگونه آب و هوایی دارد تا دچار مشکل نشوید. شناخت آب و هوای شهری که قصد مسافرت و گردشگری در آن را دارید به شما کمک بسیار زیادی می‌کند و باعث می‌شود شما بدانید چه نوع پوششی استفاده کنید و در گردش و تفریح در آن مکان درگیر مشکل نشوید. آب و هوای شهر وان نیز هوای سرد و معتدل است و زمستان های سرد و تابستان‌های بسیار مناسب و خوب دارد. گردشگری به معنی واقعی زمانی رخ میدهد که در فصل خود باشد.برای سفر به وان بهتر است در فصل‌های سفر کنیم که آب و هوای آن گرم می باشد. میزان بارش در شهر وان ۴۰۹ میلی متر می باشد و شما روزهای بارانی بسیار زیادی در پیش رو خواهید داشت. بنابراین در تابستان و روزهای گرم سال سفر کنید. اما اگر عاشق زمستان و فضاهای سرد می باشید بهتر است که در زمستان به این شهر مسافرت کنید و همچنین گردشگری در طول سال در این شهر در جریان می باشد و جاذبه های گردشگری فراوانی در آن وجود دارد

 
 
 
 


آمار مسافران ایرانی و گردشگری در وان
گردشگری و تفریح در سایر شهرهای ترکیه نیز برقرار می باشد. آمار مسافران ایرانی در این شهر بسیار زیاد می باشد در سال‌های اخیر تعداد مسافران ایرانی که به شهر وان در ترکیه سفر می‌کنند زیاد شده و گردشگری در این شهر و نقاط خاصی نسبت به ایرانیان شکل گرفته و همچنین هتل‌ها سوئیت ها و مکان های مناسب در ان قرار دادند تا پذیرای مسافران باشد. همان طور که می دانید مسیر های رفتن به شهر وان ترکیه قطار، اتوبوس و ماشین‌های شخصی می باشد از این رو برای ایرانیان به صرفه بوده و سفر به این شهر مناسب حال آنها می باشد.

 
 
 
 


هتل ها و سوئیت های گردشگری وان
قسمت جذاب سفر برای گردشگران اقامت در مکانی زیبا و خاص است از این رو برای بررسی جزئیات گسترش گردشگری در وان ترکیه به معرفی و بررسی چند هتل میپردازیم. این هتل ها که با قیمت مناسب به شما ارائه می شوند را می‌توان از جمله هتل یاقوت، هتل هالدی، هتل وان سوئیت، سامان ریزورت هتل، هتل رنسانس لایف، هتل تحت پلاس و .... نام برد. این ها تنها تعداد از هتل‌های بسیار لوکس و لاکچری می باشند که شما می توانید در شهر وان ترکیه از آنها استفاده کنید و اوقات بسیار خوب و مناسبی داشته باشید علاوه بر این هتل ها شما می توانید به مکان های گردشگری و تفریحی شهر وان ترکیه رفته و لحظات خوب و زیبایی را بگذرانید.

 
 
 
 


جاذبه های گردشگری وان
جاذبه های گردشگری سفر به وان کم نیست و شما در طول سفر خود مکان ها زیبا و جذابی را مشاهده خواهید کرد. یکی از مهمترین جاذبه های شهر وان که به آن معروف می باشد گربه‌های می باشد که در این شهر وجود دارد گربه های با رنگ چشم های متفاوت که از نژادی خاص می باشند و دولت ترکیه برای حفظ آنها مکانی به نام خانه گربه تاسیس کرده است.

 
 
 

دیدگاه ها بسته شده است

همسفر گرامي
با توجه به شيوع ويروس كرونا
لطفا جهت اطلاع از نرخ پكيج ها تا اطلاع ثانوي با شركت تماس حاصل فرماييد