سفر به ایران و تجربه‌ی یک ماجراجویی رویایی
 
 


سفری برای ماجراجویی
شاید بتوان گفت سفر، گردش و ماجراجویی ، یکی از لذت بخش ترین قسمت‌ های زندگی محسوب می‌ شود. از هر فرد اهل فن در گردشگری که بپرسی، بهترین قسمت سفرش کجا بوده؛ بدون شک خواهد گفت مهم نیست سفرم به کجاست یا کجا خواهم ماند، ماجراجویی در سفر مرا به وجد می آورد. ماجراجویی‌ ها حریف سن و سال نیستند بقول ما ایرانی ‌ها، ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. در هر سنی می ‌توان ماجراجویی کرد و لذت برد. ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی، مناظر بی بدیل، مناطق بکر، فرهنگ و تمدن اصیل، تاریخ پر بار، بناها ی باستانی و... همواره مورد توجه گردشگران زیادی بوده است. امروزه تور‌های طبیعت ایران با برگزاری تور‌های یک روزه، دو روزه و چند روزه این امکان را فراهم می‌ کنند که در فضایی گروهی و شاد تجربه‌‌ ی دل انگیز سفر را داشته باشیم. تور ایران با بررسی تمام نقاط دیدنی ایران و تاکید بر بومگردی و مناطق و مناظر بی بدیل ایران تلاش ‌دارد که همواره گردشگران را با نقاط دیدنی ایران آشنا کرده و علاوه بر ابنیه ‌ی تاریخی با طبیعت بکر ایران نیز آشنا کند و آن ‌ها را مقداری از فضای مدرنیته دور کرده و فضایی آرام و لذت بخش را برایشان فراهم آورند. امروز می ‌خواهیم کوله‌ ی سفرمان را ببندیم و برداریم و راه بیفیتم و یک سفر به ایران داشته باشیم.

 
 


ماجراجویی با قایق سواری
یکی از تفریحات هیجان انگیز که با آب و قایق سر و کار دارد، قایق سواری است. قایق سواری در دریاچه‌ی گوهر، نگین آبی اشتران کوه و دریاچه‌ ی میانچه (چورت) مازندران یکی از آرامش بخش ‌ترین تجربه ‌های قایق سواری ‌های عمرتان را برایتان رقم خواهد زد. اما اگر به دنبال قایق سواری برای آرامشش نیستید؛ برویم برای قایق سواری در رودخانه‌ ی خروشان یا رفتینگ. با رفتینگ در رودخانه‌ ی هراز، سفید رود، سزار، اروند رود، کر، سیروان و... با امواج هم مسیر شده؛ از جوش و خروششان لذت ببرید و به یاد ماندنی ‌ترین قایق سواری را تجربه کنید.

 
 
 
 


کوه پیمایی و کوه ‌نوردی
لباس گرم و کفش مناسب را از کوله‌ ی خود در بیاورید که نوبت هم باشد نوبت ماجراجویی در کوه است. برای افرادی که علاقه به کوه‌ نوردی دارند؛ کوه پیمایی در دامنه ‌ی دماوند این دیو سپید زیبا را توصیه می ‌کنیم.

 
 
 
 

ترکینگ در دامنه ‌ی عروس کوه‌ ها (کوه سهند) در تبریز. تجربه‌‌ ی تفریح و چشم نوازی لاله‌ های واژگون و بوی ریحان وحشی.

 
 
 
 

از دربند و شیر پلا که می‌گذری بهشتی میبینی برای ماجراجویی. بعد از کمی هایکینگ یا همان پیاده روی خودمان به قسمت جذاب می‌ رسیم تجربه‌ ی پینت بال، سورتمه، تله‌ کابین و پیست اسکی همه و همه در توچال خودمان.

 
 
 
 


غار گردی
اگر از محیط‌ های بسته و تاریک خوشتان می ‌آید؛ با ما هم مسیر باشید؛ چون می‌خواهیم از بالای کوه، به دل زمین برویم؛ به یک ماجراجویی واقعی، به غار. غار چما، رود افشان، ایوب، علیصدر، قوری قلعه، کلته خور و.. از دیدنی ترین غار‌های ایران هستند. اگر به دنبال دیدن خفاش‌ ها هستید غار خفاش مناسب شماست.

 
 
 
 


بانجی جامپینگ و سقوط آزاد، یک ماجراجویی هولناک
اگر به دنبال هیجان واقعی و آدرنالین و ماجراجویی حقیقی هستید؛ بانجی جامپینگ و سقوط آزاد گزینه‌ ی مناسب شماست. مجموعه ی جامپینگ در بام تهران، بوستان ولایت در تهران، جامپینگ تپه کاج در شیراز، مجوعه‌ ی جامپینگ گنجنامه‌ ی همدان و جامپینگ کیش همواره میزبان همه‌ ی دوستداران هیجان است. فقط یادتان باشد قبل از سفر قوانین مربوط به شرایط جسمانی لازم این ورزش مهیج را بخوانید تا دست خالی بر نگردید.

 
 
 

دیدگاه ها بسته شده است

همسفر گرامي
با توجه به شيوع ويروس كرونا
لطفا جهت اطلاع از نرخ پكيج ها تا اطلاع ثانوي با شركت تماس حاصل فرماييد