اخذ انواع ویزا
 
 
 

راه های ارتباط با ما:

 

۰۹۱۰۹۱۰۱۱۸۶

what

٠٢١٨٨٥٠١٢٠٦

تماس با دفتر
 
ویزای چین:
چین کشوری در شرق اسیا است که پایتخت آن پکن می باشد. ویزای این کشور به صورت توریستی( فردی و گروهی) و تجاری به صورت عادی و فوری طی ۵ تا ۷ روز کاری اخذ می شود. این ویزا ۳ ماه اعتبار با ۱ ماه اقامت دارد.درصورت اخذ این ویزا از آریا دخت گشت همراه با پرواز از تخفیف ویژه بهره مند شوید.
ویزای شنگن:
قراردادی به نام شنگن بین ۲۶ کشور اروپایی برقراراست که با گرفتن ویزا از یکی از کشورها میتوانید به بقیه انها وارد شوید. برای اخذ ویزای شنگن به مدارک شغلی، ملکی و مالی قوی نیازدارید. ویزای شنگن به صورت توریستی بر اساس تعداد روزهای سفر صادر میشود و ۱ ماه اعتبار ورود دارد.
ویزای دبی:
دبی بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی است. ویزای دبی به صورت ۱۴ روزه، ا ماهه، ۳ ماهه و ۶ ماهه به صورت یک بار و چند بار ورود اخذ میشود. درصورت اخذ این ویزا از آریا دخت گشت همراه با پرواز از تخفیف ویژه بهره مند شوید.
 
 
ویزای کانادا:
ویزای توریستی کانادا با ۵ سال اعتبار و چند بار ورود صادر میشود، یکی از ضروریات این ویزا داشتن سابقه سفر خوب می باشد که بهتر است سابقه سفر، در حوزه شنگن باشد و به مدارک شغلی، ملکی و مالی قوی نیازمند است. انواع ویزای کانادا به شرح ویزای توریستی، سوپر ویزا، ویزای تحصیلی و ویزای کاری می باشد.
ویزای آذربایجان:
برای سفر به کشور آذربایجان باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایید که خوشبختانه ویزای کشور آذربایجان به صورت الکترونیک به صورت عادی و فوری طی ۲ تا ۴ روز کاری می باشد و نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری به سفارت آذربایجان نبوده و تنها با ارسال عکس صفحه اول پاسپورت قابل انجام می باشد .
ویزای تایلند :
ویزای تایلند برای ایرانیان به صورت فرودگاهی صادر نمی‌گردد و ایرانیان برای ورود به کشور تایلند نیازمند روادید یا ویزا هستند. ویزای تایلند به صورت توریستی و تجاری دارای ۳ ماه اعتبار و ۱ ماه اقامت است. درصورت اخذ این ویزا از آریا دخت گشت همراه با پرواز از تخفیف ویژه بهره مند شوید.
 
 
 
 

سایر خدمات دپارتمان ویزای آریادخت:

 
 
 
 

نظرات مشتری :

 

خانم مریم رحمی


سفر به چین به ما خیلی خوش گذشت با این که خیلی سریع برای رفتن تصمیم گرفتیم ولی تیم ویزا آریادخت ویزای فوری برامون گرفتند و به موقع سفرمون انجام شد.

آقای علی دباغ


خیلی عالی بود با راهنمایی تیم ویزا آریادخت تونستیم سفر خوب و به موقعی به چین داشته باشیم با این که در تهیه مدارک مشکل داشتیم.

خانم سمیرا کاظمی


ویزای دبی ما خیلی سریع به دستمون رسید و چون کارمون طول کشید از دبی تونستند ویزا رو برامون تمدید کنند، از این بابت ممنون آریا دخت هستیم.

آقای امیر علیزاده


واقعا ممنون فقط شما تونستید ویزای تجاری چین چند بار ورود با تایم اقامتی چند ماهه برام بگیرید.

مدت زمان باقیمانده برای استفاده از تخفیف ۱۵ درصدی

 
[ec id="3"]
 
[popup_anything id=”6226″]

[ec id=”3″]