7شب و 8 روز کوالالامپور

4 شب کوالالامپور + 3 شب سنگاپور

4شب کوالالامپور + 3 لنکاوری

4 شب کوالالامپور + 3 شب پنانگ

درباره کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی با آسمان خراش های معروف، معماری های مدرن و سنتی، جاذبه های طبیعی بیشمارش، هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر از طریق تور مالزی است. این شهر به ناحیه های بسیاری تقسیم شده، که منطقه ی اصلی آن مثلث طلایی نامیده میشود. این منطقه متشکل از سه بخشِ بوکیت بینتانگ، KLCC و محله ی چینی ها است. کوالالامپور بواسطه ی جاذبه های معروف و بیشماری از جمله برج های دوقلوی پتروناس (بلندترین برج های دوقلوی جهان)، بازار خیابان پتالینگ، و غار باتو شناخته شده است.
شهر ۲۴۳ کیلومتر مربعی کوالالامپور، ۱۰۷۶ میلیون نفر را در خود جای داده است. نزدیک به ۴۶% از این آمار متعلق به اتباع مالایی است، در حالیکه ۴۳% آن مربوط به ملیت چینی و ۱۰% مربوط به ملیت هندی و مابقی مربوط به دیگر ملیت ها است.
در این شهر میتوان از انواع تفریحات از قبیل مراکز خرید کوالالامپور، دیدنی های کوالالامپور، مراکز تفریحات ورزشی و … لذت برد و خاطرات ماندگاری را برای خود رقم زد.
این شهر سالانه پذیرای مسافران بین المللی بیشماری از سرتاسر جهان توسط تور مالزی و تور کوالالامپور است، لذا برقراری ارتباط دوستانه با مردم این شهر چندان کار مشکلی نخواهد بود. این مردم قادر به تکلم به زبان انگلیسی هستند و از این بابت مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.
با انواع جاذبه های گردشگری، کوالالامپور مقصدی بینظیر برای گذراندن ایام تعطیلات شماست.