7شب و 8 روز کوالالامپور

4 شب کوالالامپور + 3 شب سنگاپور

4شب کوالالامپور + 3 لنکاوری

4 شب کوالالامپور + 3 شب پنانگ

درباره کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی با آسمان خراش های معروف، معماری های مدرن و سنتی، جاذبه های طبیعی بیشمارش، هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر از طریق تور مالزی است. این شهر به ناحیه های بسیاری تقسیم شده، که منطقه ی اصلی آن مثلث طلایی نامیده میشود. این منطقه متشکل از سه بخشِ بوکیت بینتانگ، KLCC و محله ی چینی ها است. کوالالامپور بواسطه ی جاذبه های معروف و بیشماری از جمله برج های دوقلوی پتروناس (بلندترین برج های دوقلوی جهان)، بازار خیابان پتالینگ، و غار باتو شناخته شده است.
شهر ۲۴۳ کیلومتر مربعی کوالالامپور، ۱۰۷۶ میلیون نفر را در خود جای داده است. نزدیک به ۴۶% از این آمار متعلق به اتباع مالایی است، در حالیکه ۴۳% آن مربوط به ملیت چینی و ۱۰% مربوط به ملیت هندی و مابقی مربوط به دیگر ملیت ها است.
در این شهر میتوان از انواع تفریحات از قبیل مراکز خرید کوالالامپور، دیدنی های کوالالامپور، مراکز تفریحات ورزشی و … لذت برد و خاطرات ماندگاری را برای خود رقم زد.
این شهر سالانه پذیرای مسافران بین المللی بیشماری از سرتاسر جهان توسط تور مالزی و تور کوالالامپور است، لذا برقراری ارتباط دوستانه با مردم این شهر چندان کار مشکلی نخواهد بود. این مردم قادر به تکلم به زبان انگلیسی هستند و از این بابت مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.
با انواع جاذبه های گردشگری، کوالالامپور مقصدی بینظیر برای گذراندن ایام تعطیلات شماست.
 
 
 

همسفر گرامي
با توجه به شيوع ويروس كرونا
لطفا جهت اطلاع از نرخ پكيج ها تا اطلاع ثانوي با شركت تماس حاصل فرماييد